Norėdami išsaugoti daiktus registruokitės arba prisijunkite.

  Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.

  D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

  Prašome peržiūrėti žemiau pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus (DUK). Jei į savo klausimą neradote atsakymo, rašykite mums el.paštu hi@pazymetas.lt

  Apie projektą

   • Kiekvienas, kuris jų turi ir nori juos pažymėti/registruoti, apsaugoti. savo daiktus galite NEMOKAMAI.
   • Specialiu 6 simbolių kodu jau pažymėtus daiktus su „Pazymetas.lt“ atributika, tam tikromis sąlygomis galite gauti iš mūsų oficialių partnerių. Partnerių sąrašas yra skelbiamas mūsų tinklalapyje www.pazymetas.lt
   • Pažymėti/registruoti galite bet kokį Jums vertingą, naudingą, brangų daiktą, kuris priklauso jums bei norite jį apsaugoti nuo pametimo ar vagystės. Pvz (dviratis, mobilus telefonas, foto aparatas, video kamera, objektyvas, piniginė, automobilio raktai, namų raktai, automobilio numeris, dronas, paspirtukas, vaiko vežimėlis, oro kondicionierius, banko generatorius ar pan.)
   • Jeigu anksčiau buvote pažymėję/registravę savo daiktus sistemoje www.pazymetas.lt, būtinai prisijunkite prie savo paskyros ir pakeiskite daikto būseną į „pamestas“ „pavogtas“ , o taip pat praneškite Lietuvos policijai apie pažymėtus/registruotus daiktus šioje sistemoje.
   • Gerai apžiūrėkite rastą ar įsigytą daiktą. Pastebėję ant daikto specifinį holograminį blizgantį apvalų lipduką su „P“ raide ar stačiakampį lipduką su užrašu „Pazymetas.lt“ bei 6 simbolių kodu, galite atlikti daikto būsenos paiešką daiktų apsaugos sistemoje www.pazymetas.lt. Apačioje esančiame laukelyje „Įveskite kodą“ įveskite 6 simbolius nuo lipduko ir spauskite geltoną mygtuką „Raskite savininką“. Jeigu daiktas sistemoje yra pažymėtas/registruotas pamatysite žalią pranešimą „Pažymėtas“. Jeigu daiktas yra pamestas ar pavogtas pamatysite raudoną pranešimą „Pavogtas“, „Pamestas“, tuomet galite pasirinkti „Pranešti“ . Norėdami pranešti apie daiktą jo savininkui, užpildykite pranešimo laukelyje informaciją bei nurodykite savo el.pašto adresą ir telefoną kaip būtų galima su jumis susisiekti.
   • Kviečiame įvairias įstaigas, įmones ar socialiai atsakingas institucijas tapti mūsų partneriais ir gauti mūsų specialų lipduką „Sąžiningas partneris“ NEMOKAMAI.
   • Pažymėti/registruoti savo daiktus galite NEMOKAMAI.
   • Pametus pažymėtą ar registruotą daiktą, didelė tikimybė kad radėjas tiesiogiai jums praneš apie jūsų daiktą. Tai NEMOKAMA paslauga.
   • Įvykus vagystei, pažymėtą daiktą vagims bus sunkiau parduoti turguje, lombarde. Šį daiktą bet kas, bet kur galės patikrinti. Patekus tokiam daiktui į Lietuvos policiją, jo šeimininkas bus daug greičiau surastas.
   • Prieš perkant naudotą daiktą, galimybė NEMOKAMAI patikrinti, ar daiktas nėra vogtas arba pamestas.
   • Efektyvus būdas įrodyti daikto nuosavybę.
   • Galimybė perduoti jau pažymėtą daiktą kitam savininkui.
   • Bendradarbiavimas su įvairiomis įstaigomis, partneriais bei Lietuvos policija, užtikrina rastų daiktų grąžinimą savininkams.
   • Kuriame sąžiningą visuomenę visi kartu.
   • Daiktų žymėjimas sukuria prevenciją prieš vagystes.

  Naudojimasis sistema

   • Daiktų apsaugos sistema www.pazymetas.lt NEMOKAMAI naudotis ir tikrinti daiktus gali bet kas. Sistema yra sertifikuota „GeoTrust“ saugios sistemos sertifikatu, įdiegtos moderniausios duomenų apsaugos priemonės, todėl registruotis sistemoje yra visiškai saugu.
   • Spauskite viršuje, dešinėje pusėje esantį geltoną mygtuką „Registruokite kodą“ svetainės pagrindiniame puslapyje. Pasirinkite „Registruotis“ skiltį, suveskite savo kontaktinius ir prisijungimo duomenis, perskaitykite bei pažymėkite varnele, kad sutinkate su registracijos taisyklėmis ir registraciją užbaikite paspaudę apačioje esantį geltoną mygtuką „Registruotis“
   • Spauskite viršuje, dešinėje pusėje esančią spynelę „Prisijungti“ svetainės pagrindiniame puslapyje. Suveskite savo prisijungimo duomenis t.y. elektroninį paštą bei slaptažodį, kuriuos suvedėte registracijos metu, tuomet paspauskite žalią mygtuką „Prisijungti“ Jeigu neprisimenate savo prisijungimo duomenų, spauskite žalią mygtuką „Pamiršau slaptažodį“, įveskite savo el.paštą ir spauskite mygtuką „Priminti“. Pasitikrinkite savo el.paštą, jame rasite nuorodą į naujo slaptažodžio sukūrimą.
   • Jeigu neprisimenate savo prisijungimo duomenų, spauskite žalią mygtuką „Pamiršau slaptažodį“, įveskite savo el.paštą ir spauskite mygtuką „Priminti“. Pasitikrinkite savo el.paštą, jame rasite nuorodą į naujo slaptažodžio sukūrimą.
   • Norėdami pažymėti/registruoti savo daiktus, turėsite pasirinkti atitinkamą tipą Transportas, Kompiuterija, Komunikacijos, Technika. Nurodyti daikto Kategoriją, Gamintoją, Modelį, Identifikacinį daikto numerį (IMEI, ID, Serial No, Model No, Code ar pan.), pridėti nuotraukas, dokumentus, garantinį bei jo galiojimą ir paspausti geltoną mygtuką „Išsaugoti“. Jeigu registraciją anksčiau buvote atlikę, spauskite geltoną mygtuką „Prisijunkite“, jeigu ne, spauskite mygtuką „Registruokitės“
   • Radus pažymėtą/registruotą daiktą, Jūs galite paprastai ir greitai surasti ir jo savininką. Daiktų apsaugos sistemoje www.pazymetas.lt , apačioje esančiame laukelyje „Įveskite kodą“ įveskite 6 simbolius (Pvz.: J5X7DC) nuo lipduko ar pakabuko ir spauskite geltoną mygtuką „Raskite savininką“. Jeigu daiktas sistemoje yra pažymėtas/registruotas pamatysite žalią pranešimą „Pažymėtas“. Jeigu daiktas yra pamestas ar pavogtas pamatysite raudoną pranešimą „Pavogtas“, „Pamestas“, tuomet galite pasirinkti „Pranešti“ . Norėdami pranešti apie daiktą jo savininkui, užpildykite pranešimo laukelyje informaciją bei nurodykite savo el.pašto adresą ir telefoną kaip būtų galima su jumis susisiekti.
   • 1. Norėdami registruoti jau pažymėtus 6 simbolių ID kodu daiktus, spauskite viršuje, dešinėje pusėje esančią spynelę „Prisijungti“ svetainės pagrindiniame puslapyje. Suveskite savo prisijungimo duomenis t.y. elektroninį paštą bei slaptažodį, kuriuos suvedėte registracijos metu, tuomet paspauskite žalią mygtuką „Prisijungti“
   • 2. Prisijungę į sistemą, kairėje pusėje matysite skiltį „Mano daiktai“. Čia galite matyti visus savo pažymėtus/registruotus daiktus, jų 6 simbolių kodus skirtus paieškai, būsenas, pardavėją, tipą, daikto pavadinimą bei atlikti tam tikrus veiksmus.
   • 3. Pasirinkę mygtuką „Registruoti kodą“ laukelyje Kodas suveskite turimo ID daikto 6 unikalių simbolių kodą (PIN), tuomet suveskite daikto 8 unikalių simbolių kodą (PUK) ir paspauskite žalią mygtuką „Registruoti“. Sveikiname, Jūs jau pažymėjote savo daiktą. Prie daikto galite parašyti trumpą aprašymą apie daikto savybes, spalvas, paskirtį. Tai galite atlikti pieštuko pagalba dešinėje.
   • 4. Pasirinkę mygtuką „Registruoti daiktus“ turėsite pasirinkti atitinkamą tipą Transportas, Kompiuterija, Komunikacijos, Technika, nurodyti daikto Kategoriją, Gamintoją, Modelį, Identifikacinį daikto numerį (IMEI, ID, Serial No, Model No, Code ar pan.), pridėti nuotraukas, dokumentus, garantinį bei jo galiojimo pabaigą ir spausti žalią mygtuką „Patvirtinti“.
   • 5. Pasirinkę mygtuką „Perimti kodą“ laukelyje Kodas suveskite iš kito asmens gauto ar įsigyto kito turimo ID daikto 6 unikalių simbolių kodą (PIN), tuomet suveskite iš kito asmens gauto ar įsigyto daikto 8 unikalių simbolių kodą (PUK) ir paspauskite žalią mygtuką „Perimti“. Sveikiname, Jūs perėmėte kitą anksčiau pažymėtą daiktą prie savo daiktų sąrašo.
   • 1. Norėdami perimti ar perduoti pažymėtą daiktą, spauskite viršuje, dešinėje pusėje esančią spynelę „Prisijungti“ svetainės pagrindiniame puslapyje. Suveskite savo prisijungimo duomenis t.y. elektroninį paštą bei slaptažodį, kuriuos suvedėte registracijos metu, tuomet paspauskite žalią mygtuką „Prisijungti“
   • 2. Prisijungę į sistemą, kairėje pusėje matysite skiltį „Mano daiktai“.
   • 3. Pasirinkę mygtuką „Perimti kodą“ laukelyje Kodas suveskite iš kito asmens gauto ar įsigyto kito turimo ID daikto 6 unikalių simbolių kodą (PIN), tuomet suveskite iš kito asmens gauto ar įsigyto daikto 8 unikalių simbolių kodą (PUK) ir paspauskite žalią mygtuką „Perimti“. Sveikiname, Jūs perėmėte kitą anksčiau pažymėtą daiktą prie savo daiktų sąrašo.
   • 4. Norėdami perduoti savo pažymėtą daiktą kitam asmeniui, skiltyje „Mano daiktai“ turimų daiktų sąraše pasirinkite tą daiktą, kurį norite perduoti kitam asmeniui, ieškokite veiksmai, spauskite redagavimo pieštuką ir atsidariusiame lange suraskite daikto 6 simbolių Kodą (PIN) bei 8 simbolių PUK kodą. Juos abu turite perduoti asmeniui, kuriam perduodate pažymėtą daiktą.
   • Keisti daikto būsenas. Skiltyje „Mano daiktai“ pasirinkę konkretų daiktą ir paspaudę redagavimo pieštuką, galite valdyti daikto būsenas. Daiktas gali būti „pažymėtas“ , „pavogtas“, „pamestas“. Pametus savo daiktą ar įvykus vagystei, rekomenduojame pakeisti atitinkamą daikto būseną tam, kad bet kuris asmuo radęs šį pažymėtą jūsų daiktą galėtų patikrinti sistemoje www.pazymetas.lt jo būseną ir pranešti savininkui apie radinį. Įvykus vagystei ir daiktui pakliuvus į Lietuvos policiją yra didelė tikimybė jog greičiau ir paprasčiau bus nustatytas šio daikto savininkas.
   • Galite priregistruoti naujus savo daiktus.
   • Galite priregistruoti ID kodą su jau pažymėtu daiktu (pakabukas, kortelė, lipdukas ir pan).
   • Daiktą galite perduoti kitam asmeniui.
   • Kiekvienas jau pažymėtas specialiu „Pazymetas.lt“ ir 6 simbolių kodu (Pvz.: J5X7DC) raktų pakabukas turėtų būti užregistruotas Jūsų paskyroje. Pakabuką galite prisikabinti prie jums brangių automobilio, namų, garažo ar kitų raktų, lagamino ar rankinės.
   • Norėdami perduoti savo pažymėtą daiktą kitam asmeniui, skiltyje „Mano daiktai“ turimų daiktų sąraše pasirinkite tą daiktą, kurį norite perduoti kitam asmeniui. Ieškokite veiksmai skilties, spauskite redagavimo pieštuką ir atsidariusiame lange suraskite daikto 6 simbolių kodą (PIN) bei 8 simbolių PUK kodą. Juos abu turite perduoti asmeniui, kuriam perduodate pažymėtą daiktą. Šis asmuo užsiregistravęs sistemoje savo vardu, skiltyje „Perimti kodą“ turi suvesti jūsų PIN ir PUK kodus. Daiktas perduotas.
   • Norėdami atlikti tam tikrus veiksmus su jau pažymėtais/registruotais daiktais, prisijunkite prie savo paskyros. Skiltyje „Mano daiktai“ pasirinkę konkretų daiktą ir paspaudę redagavimo pieštuką, galite keisti daikto informaciją.
  alert-logo